NAPOLEON WOOD

Design: Cattelan Italia Studio

A NAPOLEON WOOD asztal a kollekció különleges változata, amely az úttörő íves kerámia talpszerkezetet a nemes faanyagok melegségével ötvözi. A szabadalmaztatott technológiával készült, lágyan formált kerámia alap elegáns, szoborszerű megjelenést biztosít, miközben modern karaktert ad a térnek.

A kerámia talp matt Portoro, Borghini Calacatta, Colosseo, Invisible vagy Taj Mahal árnyalatokban érhető el, így a márványhatású felület finom textúrái és mélysége kiemelik a design exkluzivitását. Ehhez társul a gondosan megmunkált fa asztallap, amely több kialakításban választható: a „B” verzió hordó formájú, metszett élekkel, a Masterwood kivitel diagonálisan illesztett, csónak formájú lap, míg a „Y” változat fazettált éleivel és kontrasztos fa részleteivel tűnik ki.

A választható Canaletto dió vagy égetett tölgy felületek természetes eleganciát és időtálló karaktert kölcsönöznek az asztalnak, miközben a kerámia és fa kombinációja izgalmas vizuális egyensúlyt teremt.

A Napoleon Wood egyedülálló designdarab, amely a technológiai innovációt és a kézműves részleteket egyetlen, harmonikus kompozícióba olvasztja.

 

Méretek:

240*120*75cm ‘Y’ asztallap | 10 fő

240*128*75cm ‘B’ és Masterwood asztallap | 10 fő

300*128*75cm ‘B’ és Masterwood asztallap | 12 fő

240*135*75cm ‘Y’ asztallap | 12 fő

 

 

Hozzon létre egy olyan teret, ahol a természetes anyagok és a modern forma tökéletes összhangban élnek – kérjen személyre szabott ajánlatot még ma!